top of page

Tak to jsme MY! Veselý kolektiv sportovců, které baví předávat dál své zkušenosti v plavání, nebo podporovat Vaše zdraví formou masáží. Ve Wellkomplexu si zakládáme na profesionálním přístupu, a tak je každý z nás certifikovaným odborníkem ve svém oboru. Stejně tak je pro nás důležitý lidský přístup, a proto smíchem nešetříme. Svou práci bereme zodpovědně a s úsměvem! 

Tomáš Hanus

Bc. Tomáš Hanus

Zakladatel

Plavání / Masáže / Fitness

Společnost WELLKOMPLEX jsem založil s myšlenkou propojení sportu, kompenzace a relaxace na cestě ke zdraví. Zdravý životní styl v kombinaci se sportem, sám studuji na Univerzitě Karlově. Mým hlavním sportem bylo vždy plavání, kterému jsem se několik let věnoval na vrcholové úrovni. Od roku 2016 jsem trenérem plavání a vedu individuální lekce technicky správného plavání. Kombinaci plavání, fitness a regeneračních masáží sám praktikuji již nějakou dobu, a proto jsem se rozhodl to nabídnout i Vám. Specializuji se na sportovně regenerační masáže a obecnou zdravotní tělesnou výchovu. Mezi služby, které u mě najdete tedy patří lekce plavání, masáže i fitness.

Kateřina Hanusová

Plavání / Masáže 

Z vlastních zkušeností a ze studia vím, že pravidelný pohyb, relax a odpočinek je pro lidské tělo, a hlavně psychiku to nejdůležitější. Více než 15 let jsem se aktivně věnovala moderní gymnastice na vrcholové úrovni, proto moc dobře vím, jak důležitá regenerace je a co obnáší. Bez dobré masáže se ve sportu jen těžko obejdete.  Sport byl i mým hlavním oborem studia na Univerzitě Karlově. Několik let pracuji s dětmi do 15 let v rámci volnočasových aktivit. Ve výuce plavání se tedy zaměřuji na děti a začínající plavce.

Kateřina Hanusová
Kateřina Hrubá

MgA. Kateřina Hrubá

Plavání

Považuji se za sportovně založeného člověka. Když jsem byla malá, vyzkoušela jsem snad každý sport a nakonec jsem skončila u plavání. Závodně jsem plavala 12 let a na tréninky chodím dodnes. Když mi bylo 19 let, začala jsem ve svém klubu učit plavání a udělala jsem si trenérský kurz. Již 5 let učím plavat malé děti i dospělé. K trénování se snažím přistupovat vždy pozitivně a vždy chci aby mé lekce byly zábavné ale zároveň naučné a smysluplné.

Martin Hraba

Plavání 

Závodnímu plavání jsem se věnoval několik let. V současné době učím plavat začátečníky i pokročilé plavce. K plavání mám silný vztah nejen kvůli jeho odlišnosti od ostatních sportů, ale i kvůli jeho blahodárným účinkům na zdraví člověka. Právě proto se můj profesní život začal ubírat směrem k trenérovi plavání. Moc rád bych své zkušenosti a lásku k plavání předával dál.

Martin Hraba

Budeme se na Vás těšit!
Váš tým Wellkomplex.

náš tým
bottom of page