top of page
plavani.png

Individuální lekce plavání

Lekce plavání, při které se trenér věnuje pouze Vám. Trénink je tedy postaven přímo na míru každému plavci. Díky tomu jsou individuální lekce efektivnější než ty skupinové a pokrok plavce je obvykle rychlejší a udržitelnější. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Skupinové lekce

Nabízíme Vám i lekce pro vaši partu přátel se společným koníčkem. V případě skupiny čtyř

a více plavců lze dohodnout pravidelný pronájem samostatné dráhy, kde budete moci

s naším trenérem realizovat své tréninky. Cena každé skupinové lekce se odvíjí od ceny pronájmu a počtu plavců ve skupině. Ozvěte se nám a společně vytvoříme ideální podmínky pro Vaši skupinu. 

Co očekávat při první návštěvě?

Lekce probíhají na plaveckém stadionu Podolí a v plaveckém bazénu AXA na Praze 1. Místo realizace Vašich plaveckých lekcí si dohodnete s trenérem tak, aby Vám podmínky maximálně vyhovovaly. 

Na svou první lekci si přineste sportovní plavky, plavecké brýle, bazénovou obuv a ručník. Pokud Vám cokoliv ze zmíněného vybavení schází, dejte nám vědět a my Vám rádi poradíme na místě, kde je obvykle možnost veškeré vybavení pořídit.

image 4.png

Ceník - individuální lekce plavání

Plavecký stadion Podolí

60 minut

60 minut pro dva

960 Kč

1 090 Kč

Bazén AXA Praha 1

60 minut

60 minut pro dva

750 Kč

850 Kč

Individuální lekce pro děti

Nabízíme výuku plavání pro děti, ve kterých se trenér zaměří na technickou stránku plavání dítěte. Naši instruktoři naučí plavat absolutního neplavce či zdokonalí styl Vašeho mladého závodníka. Každá lekce je zaměřena pouze na konkrétní potřeby Vašeho dítě.

 

Pokud by Vaše ratolest ráda plavala s kamarádem či kamarádkou, není to problém. Maximální počet plavců na jednoho trenéra jsou 2.

Individuální lekce pro dospělé

Kondiční plavání je nejzdravější sportovní aktivitou, která účinně kompenzuje Vaši jednostrannou zátěž vznikající například sedavým zaměstnáním. Rekreační plavání rozvíjí vitální kapacitu plic, správnou funkci kardiovaskulárního systému a v neposlední řadě velmi pozitivně ovlivňuje psychické zdraví. Dejte se do toho s námi a začněte nyní!

Rezervace

Vaše konkrétní požadavky nám sdělte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na

e-mail wellkomplex@gmail.com a my pro Vás připravíme ideální nabídku.

Napište nám:

Děkujeme za zprávu! Brzy se vám ozveme.

bottom of page